Skip to content

Producent czekolady

Siostry Rejmak – z miłości do czekolady!

O nas

Jesteśmy dwiema siostrami, których przygoda z czekoladą zaczęła się od… wielkiej miłości do czekolady.

 Co roku podnosimy naszą czekoladową wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach oraz targach. 

Patrycja jest fanką zdrowego stylu życia, dlatego czekolady, które tworzy są fit. Uwielbia połączenie masła orzechowego i banana.

Klaudia lubi eksperymentować ze smakami wszędzie szuka inspiracji. Ostatnio stworzyła genialne połączenie białej czekolady (którą kocha najbardziej) z płatkami róż i pistacjami. Uważa, że czekolada to super food – jest lepsza niż niejeden lek, dlatego codziennie zjada 2 kostki gorzkiej czekolady.

Wypuściłyśmy serię autorskich szkoleń z tworzenia czekolady i pralin w warunkach domowych dla firmy Rossmann które cieszą się ogromnym powodzeniem.

siostry-rejmak-9

Gwarancja jakości

Pracujemy na najlepszych produktach, naturalnych i o wysokiej jakości. Dbamy by czekolada była największą przyjemnością na co dzień.

siostry-rejmak-6

Czekolada ma w sobie to coś, co sprawia,
że trudno jej się oprzeć.

Sprawdzone receptury

Czekolady i słodkości, które oferujemy wykonujemy w oparciu o specjalnie opracowane dla nas receptury. Lubimy też eksperymentować i regularnie testujemy nowe smaki.

siostry-rejmak-1
czekolada-delissis-3
siostry-rejmak-2
delisis-22

Czekolada to pasja.

Spróbuj jej z nami. Organizujemy autorskie warsztaty online oraz wykonujemy słodkie upominki dla firm. Wyróżnij się i zadbaj o swoich pracowników i kontrahentów z odrobiną słodyczy.

siostry-rejmak-4

Kochasz
czekoladę tak jak my?
Specialnie dla Ciebie
mamy wiele ciekawostek
na temat czekolady